Видача сертифікатів на товари українського походження

17 червня 2014 21
ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що митниці з 1 червня 2014 року здійснюватимуть видачу сертифікатів на товари Українського походження, що експортуються до держав Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ)

ДПІ у Солом’янському районі ГУ Міндоходів у м. Києві повідомляє, що митниці з 1 червня 2014 року здійснюватимуть видачу сертифікатів на товари Українського походження, що експортуються до держав Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ), у зв’язку з чим розроблено Методичні рекомендації оформлення та видачі сертифікатів з перевезення товарів з України за формою «EUR.1»; правила визначення походження товарів до Угоди про вільну торгівлю між Україною та державами ЄАВТ; приклад заповнення граф сертифіката з перевезення товарів з України «EUR.1»; електронну форму сертифіката з перевезення товарів з України за формою «EUR.1» для заповнення його машинописом.

Для видачі сертифіката експортер або його уповноважена особа має надати митниці Міндоходів такі документи:

  • заяву, що містить декларацію експортера для видачі сертифіката, за формою, визначеною додатком 3 А до Угоди;
  • заповнений відповідно до вимог Угоди бланк сертифіката (оригінал сертифіката, дві паперові копії сертифіката);
  • документи, що підтверджують походження товарів з України, зазначених у сертифікаті при першій поставці таких товарів до держав ЄАВТ.

Сертифікат видається безплатно на одну партію товарів, що експортуються, під час здійснення/гарантування або після експорту товару у випадках, встановлених Угодою про вільну торгівлю між Україною та державами ЄАВТ, протягом трьох робочих днів з дня, наступного після реєстрації заяви у митниці Міндоходів.

Термін дії сертифіката – 4 місяці з дати його видачі. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль