Головбух

Система оподаткування спрощена

  • 19 червня 2014
  • 33

Відбулася Інтернет-конференція на тему «Спрощена система оподаткування» за участі начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Світлани Чубки

Відбулася Інтернет-конференція на тему «Спрощена система оподаткування» за участі начальника управління доходів і зборів з фізичних осіб ДПІ у Печерському районі ГУ Міндоходів у м. Києві Світлани Чубки.

У ході конференції було визначено, що згідно з п. 295.1 та п. 295.2 ст. 295 Податкового кодексу України платники єдиного податку першої та другої груп сплачують єдиний податок шляхом здійснення авансового внеску не пізніше 20 числа (включно) поточного місяця.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Нарахування авансових внесків здійснюється контролюючими органами на підставі:

  • заяви такого платника єдиного податку щодо розміру обраної ставки єдиного податку;
  • заяви щодо періоду щорічної відпустки;
  • заяви щодо терміну тимчасової втрати працездатності.

Відповідно до п. 295.5 ст. 295 Податкового кодексу платники єдиного податку першої та другої груп, які не використовують працю найманих осіб, звільняються від сплати єдиного податку протягом одного календарного місяця на рік на час відпустки, а також за період хвороби, підтвердженої копією листка непрацездатності, якщо вона триває 30 і більше календарних днів.

Пунктом 295.6 ст. 295 Податкового кодексу встановлено, що суми єдиного податку, сплачені відповідно до п. 295.5 ст. 295 Податкового кодексу, підлягають зарахуванню в суму майбутніх платежів із цього податку за заявою платника єдиного податку.

Згідно із пп. 298.3.2 п. 298.3 ст. 298 Податкового кодексу інформація про період щорічної відпустки й терміни втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності подається до заяви у довільній формі.

Окремого терміну подання заяви щодо періоду щорічної відпустки й терміну втрати працездатності нормами Податкового кодексу не передбачено.

Заяву до органу доходів і зборів щодо періоду щорічної відпустки рекомендовано подавати до початку відпустки, а заяву щодо терміну втрати працездатності з обов’язковим додаванням копії листка непрацездатності подавати одразу після закінчення лікарняного.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини