Особливості перереєстрації платників податків в умовах дестабілізації ситуації в країні

20 червня 2014 24
Міндоходів звертає увагу на деякі питання перереєстрації платників у зв’язку з соціальною напругою, яка призвела до дестабілізації ситуації в АР Крим, м. Севастополь, Донецькій та Луганських областях

Міністерство доходів запровадило механізм, який дозволяє платникам податків у Криму та Севастополі перереєструвати свій бізнес на територію будь-якої області або м. Київ і сплачувати податки відповідно до законодавства України.

Для реєстрації зміни свого місцезнаходження або місця проживання юридична чи фізична особа — підприємець, зареєстрована на території АР Крим або м. Севастополь, звертається до державного реєстратора реєстраційної служби України в областях та м. Київ.

Після отримання відповідних відомостей із Єдиного державного реєстру органи доходів і зборів здійснюють взяття на облік платників за їх новим місцезнаходженням або місцем проживання.

Що ж стосується платників податків, які зареєстровані на території Донецької та Луганської областей, чинними нормативно-правовими актами не запроваджено особливостей перереєстрації зміни місцезнаходження або місця проживання з цих територій і здійснюється відповідно до статей 29, 45 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців».

У разі неможливості подання декларації платником податків особисто або уповноваженою особою, таку декларацію можна надіслати органу доходів і зборів поштою або засобами електронного зв’язку в електронній формі відповідно.

Нагадаємо, що податкова декларація подається за звітний період в установлені строки контролюючому органу, у якому перебуває на обліку платник податків, в один із таких способів:

  • особисто платником або уповноваженою на це особою;
  • за допомогою пошти з повідомленням про вручення й описом вкладення;
  • засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством. 

За подання до органів Міндоходів податкової звітності в електронній формі слід керуватись Інструкцією з підготовки та подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженою наказом ДПА від 10.04.2008 № 233, зареєстрованим у Міністерстві юстиції від 16.04.2008 за № 320/15011.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль