Головбух

Проведення електронної перевірки

  • 24 червня 2014
  • 18

Податківці роз’яснили процедуру здійснення електронної перевірки у зв’язку з запровадженням сервісу «Електронна перевірка»

Податківці роз’яснили процедуру здійснення електронної перевірки у зв’язку з запровадженням сервісу «Електронна перевірка».

Така перевірка проводиться на підставі заяви, поданої платником податків до контролюючого органу, в якому він перебуває на податковому обліку.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Податківці нагадали, що Порядок подання платником податків заяви про проведення документальної невиїзної позапланової електронної перевірки та прийняття рішення територіальним органом Міністерства доходів і зборів України про проведення такої перевірки затверджено наказом МДЗ від 03.06.2013 № 143.

За результатами електронної перевірки складається довідка в двох примірниках, яка після її реєстрації вручається особисто платнику податків або його законним представникам для ознайомлення та підписання протягом пяти робочих днів із дня вручення.

У разі незгоди платника податків або його законних представників з висновками електронної перевірки, вони зобов’язані підписати таку довідку та мають право подати свої заперечення, які є невід'ємною частиною такої довідки, разом з підписаним примірником довідки.

Заперечення на висновки, факти чи дані, які викладені в довідці, розглядаються контролюючим органом протягом п’яти робочих днів із дня їх отримання. Платнику податків надсилається відповідь у порядку, визначеному статтею 58 Податкового кодексу України.

У разі якщо платник податків не подає уточнюючого розрахунку протягом 20 робочих днів після дати складення довідки про проведення електронної перевірки, якою встановлено порушення податкового законодавства, відповідний контролюючий орган має право на проведення позапланової перевірки платника податків за відповідний період.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини