Вводиться новий спосіб оплати за паркування — «мобільне паркування»

27 червня 2014 14
Уряд вніс зміни до Правил паркування транспортних засобів: відтепер вводиться такий безготівковий спосіб оплати за паркування як «мобільне паркування»

Уряд уніс зміни до Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою КМУ від 03.12.2009 № 1342, якими вводиться такий безготівковий спосіб оплати за паркування як «мобільне паркування». Його суть полягає у наданні користувачеві можливості отримати послуги з користування майданчиками для платного паркування, що оплачуються за допомогою карток попередньої оплати або платіжних інструментів, передбачених законодавством про безготівкові розрахунки, із застосуванням засобів мобільного зв’язку для передачі інформації через захищену комп’ютеризовану систему.

У зв’язку з цим переглянуто і порядок сплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування. Відтак оплата за паркування здійснюватиметься:

  • у безготівковій формі — шляхом придбання паркувального талона з визначеною тривалістю паркування, в якому зазначаються дата і час розміщення транспортного засобу на такому майданчику, або за допомогою послуги «мобільне паркування»;
  • готівкою або з використанням платіжної картки — через паркувальний автомат чи автоматичний в’їзний та виїзний термінали.

Факт сплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування з використанням послуги «мобільне паркування» підтверджуватиметься спеціальною захищеною комп’ютеризованою системою.

Водночас зміни надають можливість користувачу не сплачувати за паркування у разі незабезпечення оператором належного функціонування засобів сплати вартості зазначених послуг.

Контроль за виконанням правил паркування покладено на:

  • ДАІ — у частині забезпечення безпеки дорожнього руху на майданчиках для паркування;
  • посадові особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради — у частині контролю за станом благоустрою та утримання майданчиків для паркування (у тому числі щодо оплати послуг з користування майданчиками для платного паркування).

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль