Головбух

Вводиться новий спосіб оплати за паркування — «мобільне паркування»

  • 27 червня 2014
  • 14

Уряд вніс зміни до Правил паркування транспортних засобів: відтепер вводиться такий безготівковий спосіб оплати за паркування як «мобільне паркування»

Уряд уніс зміни до Правил паркування транспортних засобів, затверджених постановою КМУ від 03.12.2009 № 1342, якими вводиться такий безготівковий спосіб оплати за паркування як «мобільне паркування». Його суть полягає у наданні користувачеві можливості отримати послуги з користування майданчиками для платного паркування, що оплачуються за допомогою карток попередньої оплати або платіжних інструментів, передбачених законодавством про безготівкові розрахунки, із застосуванням засобів мобільного зв’язку для передачі інформації через захищену комп’ютеризовану систему.

У зв’язку з цим переглянуто і порядок сплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування. Відтак оплата за паркування здійснюватиметься:

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

  • у безготівковій формі — шляхом придбання паркувального талона з визначеною тривалістю паркування, в якому зазначаються дата і час розміщення транспортного засобу на такому майданчику, або за допомогою послуги «мобільне паркування»;
  • готівкою або з використанням платіжної картки — через паркувальний автомат чи автоматичний в’їзний та виїзний термінали.

Факт сплати вартості послуг з користування майданчиками для платного паркування з використанням послуги «мобільне паркування» підтверджуватиметься спеціальною захищеною комп’ютеризованою системою.

Водночас зміни надають можливість користувачу не сплачувати за паркування у разі незабезпечення оператором належного функціонування засобів сплати вартості зазначених послуг.

Контроль за виконанням правил паркування покладено на:

  • ДАІ — у частині забезпечення безпеки дорожнього руху на майданчиках для паркування;
  • посадові особи виконавчого органу сільської, селищної, міської ради — у частині контролю за станом благоустрою та утримання майданчиків для паркування (у тому числі щодо оплати послуг з користування майданчиками для платного паркування).

Постанова набере чинності з дня її офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги