Порядок виплати грошової допомоги переселенцям з Криму

2 липня 2014 22
Урядом прийнято рішення про забезпечення тимчасового проживання сімей, які переселилися з Криму та Севастополя

Урядом прийнято рішення про забезпечення тимчасового проживання сімей, які переселилися з АР Крим та м. Севастополя. Зокрема, на витрати з переселення планується виділити 25166,19 тис. грн. з резервного фонду державного бюджету. Ці витрати сформовані за заявками 12 обласних та Київської міської держадміністрацій, які готові приймати відповідних переселенців.

Грошова допомога надаватиметься всім категоріям сімей, які переселилися з Криму (у тому числі сім’ям військовослужбовців) з розрахунку до 75% вартості проживання на добу (для однієї сім’ї), але не більш як 200 грн. на кожного члена сім’ї.

Отримати цільову грошову допомогу кримські переселенці зможуть, подавши місцевому органові виконавчої влади або органові місцевого самоврядування за місцем тимчасового проживання:

  • заяву про надання грошової допомоги;
  • ксерокопії сторінок паспорта з даними про ПІБ, дату його видачі та місце реєстрації кожного члена сім’ї та ксерокопії свідоцтв про народження дітей.

За результатами розгляду заяв відповідним місцевим органом виконавчої влади або органом місцевого самоврядування в установленому порядку приймається рішення про призначення грошової допомоги.

Кошти скеровуватимуться на рахунки санаторно-курортних і оздоровчих закладів, закладів та установ соціального захисту населення, гуртожитків чи готелів, де тимчасово проживають переселенці, шляхом безготівкового перерахування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль