Головбух

Обкладення ПДВ вартості путівок від ФСС з ТВП

  • 8 липня 2014
  • 23

У листі Міндоходів нагадує, що путівки, отримані страхувальниками, лікувально-профілактичними закладами за рахунок коштів ФСС з ТВП, обліковуються ними на позабалансовому рахунку

У листі Міндоходів нагадує, що путівки, отримані страхувальниками, лікувально-профілактичними закладами за рахунок коштів ФСС з ТВП (далі — Фонду), обліковуються ними на позабалансовому рахунку з обов’язковим веденням журналу обліку путівок до санаторно-курортних закладів за формою Ф13-ФСС з ТВП.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

При цьому в податковому обліку підприємства-роботодавця операції з отримання такої путівки від Фонду та з її передачі працівнику (дитині працівника) не відображаються.

Якщо путівка для санаторно-курортного лікування співробітника підприємства та членів його сім’ї придбана за рахунок коштів підприємства-роботодавця, то за придбання такої путівки підприємство-роботодавець матиме право на податковий кредит з ПДВ. Фахівці Міндоходів нагадують про обов’язок нарахувати податкове зобов’язання під час передачі путівки працівнику, виходячи з договірної вартості путівки (пп. 188.1, 198.3 Податкового кодексу України; ПК). Виключенням є постачання придбаних за рахунок коштів підприємства путівок на санаторно-курортне лікування, оздоровлення та відпочинок на території України для дітей (фізичних осіб віком до 18 років), інвалідів, дітей-інвалідів. Такі операції відповідно до підпункту 197.1.6 ПК звільняються від оподаткування ПДВ.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини