Головбух

На звільнених від терористів територіях відновлено доступ до реєстрів

  • 9 липня 2014
  • 14

Від учора відновлено функціонування Єдиних та Державних реєстрів інформаційної системи Мін’юсту на територіях, звільнених внаслідок проведення АТО на сході України

Від учора відновлено функціонування Єдиних та Державних реєстрів інформаційної системи Міністерства юстиції України на територіях, звільнених внаслідок проведення АТО на сході країни. Відповідний наказ підписав Міністр юстиції Павло Петренко.

«Ми відновили доступ до реєстрів на перших територіях, що були звільнені від терористів у ході АТО. Нам вдалося зберегти дані українців із майнових прав, інформацію про підприємства та фізичних осіб. Мешканці територій, де досі заблоковані реєстри, можуть здійснити нотаріальні дії та державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно в інших районах своїх областей», — зазначив Міністр юстиції.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Зокрема, відновлено доступ користувачів Державного реєстру обтяжень рухомого майна та Державного реєстру речових прав на нерухоме майно на територіях міста Слов’янськ і Слов’янського району Донецької області, а також Новоайдарського району Луганської області.

Також Державній реєстраційній службі України доручено вжити заходів щодо відновлення доступу користувачів до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб —підприємців на вищевказаних територіях.

Нагадаємо, що наказом від 17.06.2014 № 953/5 Мін’юст тимчасово припинив доступ користувачів до Єдиних та Державних реєстрів території проведення антитерористичної операції.

Так, було тимчасово припинено доступ користувачів до Державного реєстру обтяжень рухомого майна, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб — підприємців до закінчення антитерористичної операції на сході України на території:

  • Луганської області (крім Кремінського, Сватівського, Троїцького, Білокуракинського, Старобільського, Біловодського, Новопсковського, Марківського, Міловського районів);
  • міста Слов’янськ і Слов’янського району Донецької області.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги