Отримати ліцензію на імпорт/експорт спирту можна буде з меншими паперовими «заморочками»

9 липня 2014 20
Унесено зміни до Порядку оформлення та видачі ліцензій на право імпорту й експорту спирту

Унесено зміни до Порядку оформлення та видачі ліцензій на право імпорту, експорту спирту етилового, коньячного і плодового, спирту етилового ректифікованого виноградного, спирту етилового ректифікованого плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів, затвердженого наказом Міністерства економіки з питань європейської інтеграції України від 14.02.2002 № 42.

Змінами, зокрема, перелік документів, які подаються суб’єктом господарювання до Мінекономрозвитку для одержання такої ліцензії, скорочено до:

  • відповідної заяви за встановленою формою;
  • копії платіжного доручення (з оригінальною відміткою банку про сплату) про перерахування до місцевого бюджету річної плати за ліцензію.

На сьогодні ж від заявника, окрім зазначеного, вимагаються ще й копія свідоцтва про держреєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності та копія документа, що підтверджує спецповноваження, надані урядом державному підприємству або організації для здійснення імпорту, експорту спирту.

Змін зазнала й форма Опису документів, що додаються до заяви про одержання ліцензії. Нагадаємо, що його копія видається заявнику з відміткою про дату прийняття заяви та документів і підписом особи, яка їх прийняла. Відтак з Опису вилучено рядки «Копія свідоцтва про державну реєстрацію суб’єкта підприємницької діяльності, засвідчена нотаріально або органом, який видав», «Довідка відповідного фінансового органу про фактичне надходження коштів до Державного бюджету України», «Копія документа, що підтверджує спеціальні повноваження, надані Кабінетом Міністрів України державному підприємству здійснювати імпорт, експорт спирту етилового, коньячного і плодового, засвідчена підписом керівника і скріплена печаткою підприємства», «Лист-звернення заявника».

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль