Робоча ситуація дня: Оподаткування придбаних води, чаю, кави коштом підприємства

9 липня 2014 19
Чи виникатиме об’єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб у працівників підприємства, яке придбаває воду, каву, чай для споживання в офісі його працівниками?
Чи виникатиме об’єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб у працівників підприємства, яке придбаває воду, каву, чай для споживання в офісі його працівниками?
Одразу наголосимо, що вода, кава, чай, придбані коштом роботодавця, та призначені для споживання в офісі будь-яким працівником, не можуть розглядатися як об’єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб.
Згідно з підпунктом «а» підпункту 164.2.17 ПК до загального місячного (річного) оподатковуваного доходу платника податку включається дохід, отриманий як додаткове благо, зокрема у вигляді харчування, безоплатно отриманого платником податку, крім випадків, визначених Кодексом для оподаткування прибутку підприємств.
Однак варто зазначити, що оподаткування доходів фізичних осіб, у т. ч. одержаних у вигляді додаткового блага, виходячи з положень Кодексу, розглядається лише у разі їх одержання безпосередньо конкретним платником податку.
Отже, вода, кава, чай, придбані коштом роботодавця, що призначені для споживання в офісі будь-яким працівником, не розглядатимуться як об’єкт оподаткування податком на доходи фізичних осіб.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль