Головбух

Як провести розрахунки з кримськими контрагентами, не зміг відповісти й Нацбанк

  • 17 липня 2014
  • 40

Особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території визначаються Законом «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України»

На запит щодо розрахунків з контрагентами, які зареєстровані на Кримській території і не планують здійснювати держреєстрацію зміни місцезнаходження в інших регіонах України, Нацбанк відповів, що особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території визначаються Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014 № 1207-VII.

Більш конкретні шляхи врегулювання питання здійснення переказу коштів з/на території Криму викладені на сьогодні тільки в законопроекті «Про податковий та митний контроль у вільній економічній зоні Криму та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України» від 06.06.2014 № 4032а (19.06.2014 його прийнято за основу із скороченням строку підготовки)

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

При цьому НБУ нагадав про заборону згідно з його постановою від 06.05.2014 №  260 кореспондентських відносин банків на материковій Україні з банками (українськими та/або іноземними), іншими кредитними або фінансовими установами, розташованими та діючими в Криму.

І наостанок регулятор указав на те, що відповідальність за порушення визначених Конституцією та законами України прав і свобод людини і громадянина на тимчасово окупованій території, відшкодування матеріальної та моральної шкоди, заподіяної внаслідок тимчасової окупації державі України, іноземцям та особам без громадянства, у певному обсязі покладається на Російську Федерацію як на державу-окупанта відповідно до норм і принципів міжнародного права.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини