Висновки конференції, присвяченої Дню бухгалтера

18 липня 2014 18
Пройшла прес-конференції, присвячена десятій річниці святкування Дня бухгалтера

Начальник Управління методології бухгалтерського обліку Департаменту податкової, митної політики та методології бухгалтерського обліку Мінфіну Олег Канцуров взяв участь у прес-конференції, присвяченій десятій річниці святкування Дня бухгалтера. Захід також було приурочено підписанню Угоди про асоціацію та другій Всеукраїнській  відкритій програмі тестування бухгалтерів.

«Підписання угоди про асоціацію з Європейським союзом відкрило для бухгалтерського ринку нові перспективи та, разом з тим, поставило перед ним серйозні завдання. Зокрема, державним органам, професійним організаціям, виданням і роботодавцям необхідно провести велику роботу з адаптації норм роботи до євро стандартів», — зазначив Олег Канцуров.

Він також наголосив, що з підписанням Угоди Україна взяла на себе низку зобов’язань у сфері бухгалтерського обліку, а саме — роботу з забезпечення протягом найближчих двох років адаптації національного законодавства до директив ЄС, які регулюють питання бухгалтерського обліку та аудиту.

«Проте це формальний бік євроінтеграції. Найбільшої ж уваги професійної спільноти потребує змістовне наповнення цього процесу, насамперед, розбудова професії бухгалтера на кращій європейській практиці», — зауважив він.

Також начальник Управління Мінфіну виокремив два основоположні аспекти майбутньої роботи. Зокрема, це

  • уніфікація обліку і фінансової звітності для суб’єктів, які не застосовують міжнародні стандарти;
  • спрощення вимог до обліку та фінансової звітності малих підприємств, насамперед, мікропідприємств.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль