Головбух

Повернення старої системи управління у сфері зайнятості

  • 22 липня 2014
  • 14

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності державної служби зайнятості»

Законодавчим актом у зв’язку з ліквідацією центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, повернуто існуючу до 01.01.2013 систему управління у сфері зайнятості.

Згідно із законом, «Державною службою зайнятості є централізована система державних установ, яка функціонує у сфері управління центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері трудових відносин, соціального захисту населення, та провадить діяльність у сфері сприяння зайнятості та соціального захисту населення від безробіття. Положення про державну службу зайнятості затверджує центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сферах трудових відносин, соціального захисту населення».

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Законом встановлено, що «діяльність державної служби зайнятості із сприяння зайнятості та соціального захисту населення від безробіття спрямовується та координується Міністром — керівником центрального органу виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері трудових відносин, соціального захисту населення».

Законом «на державну службу зайнятості згідно із Законом України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття» покладаються функції виконавчої дирекції Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття та її робочих органів».

Відповідні зміни внесено зміни до Кодексу України про адміністративні правопорушення, законів «Про зайнятість населення», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття».

Законопроект зареєстровано за № 4808.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги