Міндоходів роз’яснило нюанси декларування дивідендів держпідприємств

22 липня 2014 46
Податківці зазначили, що авансовий внесок з податку на прибуток при виплаті дивідендів сплачується за ставкою, що діє у період виплати таких дивідендів

Податківці зазначили, що авансовий внесок з податку на прибуток при виплаті дивідендів сплачується за ставкою, що діє у період виплати таких дивідендів.

Частина чистого прибутку (доходу), що відраховується держпідприємствами до бюджету, відображається у рядку 1 додатка АВ до рядка 20 декларації з податку на прибуток підприємств у період фактичної сплати.

Сума авансового внеску при виплаті дивідендів, що має бути сплачена у звітному періоді, відображається у рядку 5 додатка АВ до декларації, з якої у рядку 5.1 додатка АВ виокремлюється сума авансового внеску у зв’язку із виплатою дивідендів у звітному періоді, що має бути сплачена за місцем знаходження юридичної особи, та переноситься до рядка 20 декларації.

Сума авансового внеску при виплаті дивідендів визначається наростаючим підсумком з урахуванням показників попереднього звітного періоду поточного року.

При цьому рядок 5.1 додатка АВ до декларації та рядок 20 декларації заповнюють усі юридичні особи (у тому числі консолідовані платники), які здійснюють нарахування авансового внеску у зв’язку із виплатою дивідендів, що мають бути сплачені у звітному періоді.

Показник рядка 5 додатка АВ переноситься також у рядок 13.3 додатка ЗП до рядка 13 декларації.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль