Робоча ситуація дня: Благодійний внесок лікарні від фізособи і податкова знижка

25 липня 2014 10
До каси лікарні фізособою сплачено благодійний внесок. Чи буде корінець прибуткового касового ордера підставою для нарахування податкової знижки?

До каси лікарні фізособою сплачено благодійний внесок. Чи буде корінець прибуткового касового ордера підставою для нарахування податкової знижки?

Платник податку має право  включити до податкової знижки податкового  звітного періоду суму коштів або  вартість майна, переданих у вигляді  пожертвувань або благодійних внесків  неприбутковим організаціям, зареєстрованим в Україні та внесеним до Реєстру  неприбуткових організацій та установ  на дату передачі таких коштів та майна, у розмірі, що не перевищує 4% суми його загального оподатковуваного доходу такого звітного року. Це право платника податку  передбачено підпунктом 166.3.2 Податкового  кодексу України.

Отже, якщо лікарня, до каси якої внесено кошти у вигляді  благодійного внеску, має статус неприбуткової  організації, фізособа матиме право на подання декларації для отримання податкової знижки у сумі, що не перевищує 4% свого річного оподатковуваного доходу, підтвердженої корінцем прибуткового касового ордера.



Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією



© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощо



У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль