Головбух

Хто здійснюватиме спрощену держреєстрацію припинення підприємницької діяльності кримських ФОПів

  • 31 липня 2014
  • 28

Мін’юст оприлюднив Перелік областей, державні реєстратори яких за заявницьким принципом проводитимуть держреєстрацію припинення підприємницької діяльності кримських підприємців

Мін’юст оприлюднив Перелік областей, державні реєстратори яких за заявницьким принципом проводитимуть держреєстрацію припинення підприємницької діяльності фізосіб-підприємців, місцем проживання яких, за даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (далі — ЄДР), є АР Крим та м. Севастополь.

До зазначеного Переліку увійшли держреєстратори Вінницької, Волинської, Житомирської, Закарпатської, Івано-Франківської, Рівненської, Тернопільської та Чернігівської областей.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Нагадаємо, що заявницький принцип припинення підприємницької діяльності фізичних осіб — підприємців запроваджено Законом України від 13.05.2014 № 1258-VII (чинний з 07.07.2014). Тобто з 7 липня цього року державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізособою-підприємцем за його рішенням проводиться не пізніше наступного робочого дня (замість двох місяців) на підставі подання реєстраційної картки за формою 12 або надходження судового рішення та без подання держреєстратору довідок про відсутність заборгованості зі сплати податків, зборів, ЄСВ, страхових коштів до ПФУ та фондів соціального страхування. 

Що ж до тих підприємців, якими до 7 липня 2014 року було подано заяву про припинення підприємницької діяльності, то держреєстратор не пізніше місяця з дня набрання чинності відповідного Закону зобов’язаний самостійно заповнити реєстраційну картку на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи — підприємця та внести до ЄДР запис про проведення державної реєстрації припинення.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини