Підвищено податки на прибуткові види бізнесу та до кінця року заборонено всі, крім фіскальних, перевірки

1 серпня 2014 18
Уряд України вдруге підвищив податки на найбільш прибуткові види бізнесу

«Уряд України вдруге підвищив податки на найбільш прибуткові види бізнесу, які знаходяться в руках українських олігархів», — наголосив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк на прес-конференції в четвер, 31 липня, після засідання Верховної Ради.

Рента за корисні копалини, яку раніше підвищили з 1,5 до 5%, цього разу зросла до 8%. Також уряд підвищив ренту на нафту.

Арсеній Яценюк підкреслив: «В енергетичному секторі на кожну нову свердловину, яка пробурена і почала давати чи нафту, чи газ, Уряд на два роки надає пільговий період. Пільга складає 50% від стандартної рентної ставки. Цим ми стимулюємо видобуток газу і нафти, збільшення власного видобутку енергетики, енергетичну незалежність країни».

Окрім того, Парламент підтримав рішення Уряду щодо заробітних плат народних депутатів України, членів Уряду і високопосадовців: «Мінус 10 тисяч гривень по кожному високопосадовцю і народному депутату України. Ми залишили голий оклад, який становитиме 6,5 тисяч грн. замість 17 тисяч. Це також правильне рішення», — підсумував прем’єр.

Прийнято рішення щодо скорочення витрат на утримання контролюючих органів, «різного роду ходоків по базарах, по людях, які ходять і гроші збирають, а не контрольні функції виконують»: «Введена пряма заборона на проведення перевірок до кінця поточного року, окрім перевірок, які стосуються Державної фіскальної служби».

Уряд повинен також унести до Парламенту рішення щодо скорочення контролюючих органів.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль