Головбух

ДФС розглянула особливості митного оформлення радіоелектроніки

  • 1 серпня 2014
  • 23

Пропуск радiоелектронних засобiв та випромiнювальних пристроїв спецiального призначення через митний кордон України здiйснюється за наявностi дозволу

Податкове відомство нагадало митницям про зміни до Закону України «Про радiочастотний ресурс» вiд 01.06.2000 № 1770-III, які стосуються ввезення радiоелектронних та випромiнювальних засобiв.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Зокрема, за новими правилами пропуск радiоелектронних засобiв та випромiнювальних пристроїв спецiального призначення через митний кордон України та їх митне оформлення здiйснюються за наявностi дозволу на ввезення та документа про пiдтвердження вiдповiдностi.

Порядок видачi дозволу на ввезення з-за кордону радiоелектронних засобiв та випромiнювальних пристроїв спецiального призначення затверджується КМУ, але на даний час його ще не затверджено.

Відповідність підтверджується документом (декларацiя про вiдповiднiсть або сертифiкат вiдповiдностi) на основi рiшення, яке приймається пiсля проведення необхiдних процедур оцiнки вiдповiдностi, що довели виконання встановлених вимог.

Разом з тим, Технiчний регламент радiообладнання i телекомунiкацiйного кiнцевого (термiнального) обладнання, затверджений постановою КМУ вiд 24.06.2009 № 679, не поширюється на радiообладнання i телекомунiкацiйне кiнцеве (термiнальне) обладнання спецiального призначення, яке використовується виключно в цiлях, пов’язаних iз забезпеченням громадського порядку i безпеки держави.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини