STOP перевіркам, обмеження зарплати депутатам і суддям та інші зміни до Держбюджету-2014

4 серпня 2014 20
Верховна Рада України внесла низку змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік»

Верховна Рада України внесла низку змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» від 16.01.2014 № 719-VII.

Так, протягом серпня–грудня 2014 року заборонили проводити перевірки підприємств, установ, організацій та приватних підприємців. Однак це табу не стосується Державної фіскальної служби України та перевірок з дозволу КМУ або за заявою самого суб’єкта господарювання.

Разом з тим членам КМУ, керівникам центральних органів виконавчої влади та інших держорганів (крім органів, підрозділи яких задіяні в АТО), нардепам до завершення АТО місячна зарплата нараховується лише в розмірі посадового окладу.

Максимальний місячний розмір суддівської винагороди обмежили 15 розмірами мінзарплати.

Керівники центральних органів виконавчої влади, які здійснюють контроль та нагляд у відповідних галузях і сферах, та центральних органів виконавчої влади, виконання функцій яких можуть здійснювати відповідні міністерства, мають вжити заходи щодо оптимізації штатної чисельності працівників, надання працівникам відпусток без збереження заробітної плати, встановлення для працівників режиму роботи на умовах неповного робочого часу, зменшення або скасування стимулюючих виплат, підвищень посадових окладів, зменшення надбавок і доплат, які встановлені у граничних розмірах, переглянути укладені договори на придбання товарів, робіт, послуг.

Таким керівникам надано право без згоди та попередження працівників встановлювати для них режим роботи на умовах неповного робочого часу та надавати відпустки без збереження заробітної плати на визначений цими керівниками термін.

Обмеження терміну відпустки за власний рахунок не застосовується.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль