Головбух

Сума перевищення сплачених авансових внесків при виплаті дивідендів враховується у зменшення щомісячних авансових внесків з податку на прибуток

  • 8 серпня 2014
  • 20

Сума перевищення сплачених авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів зараховується у зменшення авансових внесків у наступних звітних місяцях до повного її погашення

Міндоходів роз’яснює, що сума перевищення сплачених авансових внесків з податку на прибуток при виплаті дивідендів зараховується у зменшення авансових внесків у наступних звітних місяцях до повного її погашення. При отриманні від’ємного значення об’єкта оподаткування такого наступного періоду сума перевищення зараховується  у зменшення податкових зобов’язань майбутніх податкових періодів.

Зменшення нарахованої суми податку здійснюється шляхом заповнення додатка ЗП, сумарне значення якого переноситься до рядка 13 «Зменшення нарахованої суми податку» Податкової декларації з податку на прибуток підприємства.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Якщо сума авансових внесків, сплачених у зв’язку з виплатою дивідендів, перевищуватиме суму податкових зобов’язань за 2013 рік, то сума такого перевищення та сума сплачених авансових внесків у зв’язку з виплатою дивідендів у 2014 році зменшуватиме суми щомісячних авансових внесків з податку на прибуток, що підлягатимуть сплаті у 2014 році.

Фахівці Міндоходів радять платникам податків звертатись із заявою про зарахування податків до територіального органу Міндоходів за місцем обліку.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги