Внесено зміни до П(С)БО 21 щодо застосування офіційного курсу НБУ

8 серпня 2014 12
Операції в інвалюті під час первісного визнання відображаються у валюті звітності із застосуванням валютного курсу на початок дня дати здійснення операції

Мінфін вніс давно очікувані зміни до П(С)БО 21 «Вплив змін валютних курсів», а також до П(С)БО 25 «Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва» та П(С)БО 31 «Фінансові витрати».

Відтепер операції в інвалюті під час первісного визнання відображаються у валюті звітності із застосуванням валютного курсу на початок дня дати здійснення операції (дати визнання активів, зобов’язань, власного капіталу, доходів і витрат).

Підприємство також може операції з безготівкових розрахунків в інвалюті відображати у валюті звітності у сумі, визначеній у документах банку, з урахуванням особливостей застосування банком валютного курсу на дату здійснення операції.

Для визначення курсових різниць на дату балансу застосовується валютний курс на кінець дня дати балансу.

Внесеними змінами Мінфін дозволив при визначенні курсових різниць на дату здійснення господарської операції застосовувати валютний курс на початок дня дати здійснення операції.

Підприємство також може здійснити перерахунок залишків на кінець дня за монетарними статтями в іноземній валюті, за якими протягом дня здійснювалися господарські операції із застосуванням валютного курсу, встановленого на кінець цього дня.

Наказ Мінфіну від 14.07.2014 № 754 набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль