Які заяви необхідно подавати під час здійснення перереєстрації суб’єкта господарювання за зміни місцезнаходження з території Криму

11 серпня 2014 37
Для взяття на облік за новим місцезнаходженням у разі зміни місцезнаходження з території АР Крим та м. Севастополь платник податків подає заяву за формою № 1-ОПП (5-ОПП)

Міністерство доходів і зборів надало інформацію для платників податків, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

Чи потрібно подавати заяви за формами № 1-ОПП, № 5-ОПП та № 20-ОПП під час здійснення перереєстрації суб’єкта господарювання в органах доходів і зборів у разі зміни місцезнаходження або місця проживання з території Криму та Севастополя на місцезнаходження або місце проживання в областях та Києві?

Для взяття на облік за новим місцезнаходженням у разі зміни місцезнаходження з території АР Крим та м. Севастополь на місцезнаходження в областях та м. Київ, заяву за формою № 1-ОПП (5-ОПП) та документи про проведення зазначених змін в установленому порядку до податкової інспекції за новим місцезнаходженням подають платники податків, для яких законом встановлені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до Єдиного державного реєстру.

У разі зміни місцезнаходження або місця проживання з території Криму та Севастополя на місцезнаходження або місце проживання в областях та Києві під час здійснення перереєстрації суб’єкта господарювання в контролюючих органах повторно подавати повідомлення за формою № 20-ОПП не потрібно.

Повідомлення за формою № 20-ОПП подається платниками податків до контролюючих органів за новим місцем обліку за умови створення чи відкриття нового об’єкта, у разі зміни відомостей про об’єкт оподаткування, а саме:

  • зміни типу, найменування, місцезнаходження або стану об’єкта оподаткування,
  • зміни призначення об’єкта оподаткування або його перепрофілювання.


Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль