Головбух

Які заяви необхідно подавати під час здійснення перереєстрації суб’єкта господарювання за зміни місцезнаходження з території Криму

  • 11 серпня 2014
  • 37

Для взяття на облік за новим місцезнаходженням у разі зміни місцезнаходження з території АР Крим та м. Севастополь платник податків подає заяву за формою № 1-ОПП (5-ОПП)

Міністерство доходів і зборів надало інформацію для платників податків, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

Чи потрібно подавати заяви за формами № 1-ОПП, № 5-ОПП та № 20-ОПП під час здійснення перереєстрації суб’єкта господарювання в органах доходів і зборів у разі зміни місцезнаходження або місця проживання з території Криму та Севастополя на місцезнаходження або місце проживання в областях та Києві?

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Для взяття на облік за новим місцезнаходженням у разі зміни місцезнаходження з території АР Крим та м. Севастополь на місцезнаходження в областях та м. Київ, заяву за формою № 1-ОПП (5-ОПП) та документи про проведення зазначених змін в установленому порядку до податкової інспекції за новим місцезнаходженням подають платники податків, для яких законом встановлені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до Єдиного державного реєстру.

У разі зміни місцезнаходження або місця проживання з території Криму та Севастополя на місцезнаходження або місце проживання в областях та Києві під час здійснення перереєстрації суб’єкта господарювання в контролюючих органах повторно подавати повідомлення за формою № 20-ОПП не потрібно.

Повідомлення за формою № 20-ОПП подається платниками податків до контролюючих органів за новим місцем обліку за умови створення чи відкриття нового об’єкта, у разі зміни відомостей про об’єкт оподаткування, а саме:

  • зміни типу, найменування, місцезнаходження або стану об’єкта оподаткування,
  • зміни призначення об’єкта оподаткування або його перепрофілювання.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги