Змінено порядок повернення надміру виплачених субсидій

15 серпня 2014 137
Внесено зміни до Порядку повернення коштів, надміру виплачених за призначеними субсидіями

Наказом внесено зміни до Порядку повернення коштів, надміру виплачених за призначеними субсидіями, затвердженому наказом Мінпраці, Мінфіну, Мін’юсту від 29.12.1997 № 39/283/90/5 (далі — Порядок).

Зокрема, у пункті 1 Порядку більш конкретизовано термін «виявлення подання громадянами свідомо документів із неправильними відомостями» — це виявлення подання відомостями про доходи та майновий стан усіх зареєстрованих у житловому приміщенні (будинку) осіб.

Виявлення неправильних відомостей в довідках про доходи, виданих юридичними особами, замінено на виявлення неправильних відомостей, виданих юридичними особами (довідки про доходи, про склад зареєстрованих осіб, про забезпеченість житловою площею та комунальними послугами) та фізичними особами — підприємцями (довідки про доходи).

Новим є пункт, згідно з яким приховання інформації про набуття права власності на житло (житлове приміщення) іншою особою, яка не була в ньому зареєстрована на перше число місяця, з якого призначена субсидія, теж вважається підставою для повернення надміру виплаченої субсидії.

Крім того, по всьому тексту Порядку відділи (управління) субсидій замінено на органи соціального захисту населення.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль