Уточнено механізм видачі ваучерів на навчання громадян віком старше 45 років

15 серпня 2014 18
Зазнав змін Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці

Зазнав змін Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, затверджений постановою КМУ від 20.03.2013 № 207.

Нагадаємо, що зазначений Порядок розповсюджується на безробітних осіб віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років. На підставі ж ваучера здійснюються перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації таких осіб за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності чи то здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня.

Змінами ж уточнено пакет документів, які подаються заявником для отримання відповідного ваучера та особливості підтвердження його трудового стажу.

Відтак особа, зацікавлена в отриманні ваучера, має подати до центру зайнятості: заяву, паспорт, трудову книжку (її дублікат), документ про профтехнічну або вищу освіту (його дублікат) та реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від його прийняття). З цих документів у присутності особи-заявника знімаються копії, що засвідчуються її підписом.

У разі відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, а також виконання роботи не на умовах трудового договору особою подається довідка, видана за місцем роботи або архівною установою про прийняття та звільнення з роботи, чи цивільно-правовий договір або інші документи, що підтверджують період зайнятості такої особи. Як і раніше, якщо трудова книжка зберігається у роботодавця, особа подає її копію, засвідчену роботодавцем.

Для підтвердження страхового стажу за період військової служби подається довідка військового комісаріату, в якому особа перебуває на обліку, або військової частини (військового навчального закладу, установи тощо), де особа проходила службу (за наявності).

Загалом же інформацію про стаж центри зайнятості братимуть безпосередньо з бази даних обміну інформацією між Пенсійним фондом України та Державною службою зайнятості.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль