Головбух

Уточнено механізм видачі ваучерів на навчання громадян віком старше 45 років

  • 15 серпня 2014
  • 18

Зазнав змін Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці

Зазнав змін Порядок видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці, затверджений постановою КМУ від 20.03.2013 № 207.

Нагадаємо, що зазначений Порядок розповсюджується на безробітних осіб віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менше 15 років. На підставі ж ваучера здійснюються перепідготовка, спеціалізація, підвищення кваліфікації таких осіб за професіями та спеціальностями згідно з пріоритетними видами економічної діяльності чи то здобуття освіти на базі вже здобутого освітньо-кваліфікаційного рівня.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Змінами ж уточнено пакет документів, які подаються заявником для отримання відповідного ваучера та особливості підтвердження його трудового стажу.

Відтак особа, зацікавлена в отриманні ваучера, має подати до центру зайнятості: заяву, паспорт, трудову книжку (її дублікат), документ про профтехнічну або вищу освіту (його дублікат) та реєстраційний номер облікової картки платника податків (крім осіб, які через свої релігійні переконання відмовилися від його прийняття). З цих документів у присутності особи-заявника знімаються копії, що засвідчуються її підписом.

У разі відсутності трудової книжки або відповідних записів у ній, а також виконання роботи не на умовах трудового договору особою подається довідка, видана за місцем роботи або архівною установою про прийняття та звільнення з роботи, чи цивільно-правовий договір або інші документи, що підтверджують період зайнятості такої особи. Як і раніше, якщо трудова книжка зберігається у роботодавця, особа подає її копію, засвідчену роботодавцем.

Для підтвердження страхового стажу за період військової служби подається довідка військового комісаріату, в якому особа перебуває на обліку, або військової частини (військового навчального закладу, установи тощо), де особа проходила службу (за наявності).

Загалом же інформацію про стаж центри зайнятості братимуть безпосередньо з бази даних обміну інформацією між Пенсійним фондом України та Державною службою зайнятості.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини