Головбух

Не суддівське діло — мобілізація

  • 19 серпня 2014
  • 25

Рада суддів України звернулась до Кабінету Міністрів України з проханням про бронювання під час мобілізації військовозобов’язаних суддів та працівників апаратів судів, які безпосередньо пов’язані зі здійсненням правосуддя

Рада суддів України звернулась до Кабінету Міністрів України з проханням про бронювання під час мобілізації військовозобов’язаних суддів та працівників апаратів судів, які безпосередньо пов’язані зі здійсненням правосуддя.

Нагадаємо, що заброньовані військовозобов’язані не підлягають призову на військову службу під час мобілізації, вони перебувають у запасі в мирний і воєнний час.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Свою позицію слуги Феміди обґрунтували тим, що мобілізація суддів та працівників апаратів судів може призвести до обмеження конституційного права громадян України на судовий захист.

Вибуття судді, який розглядає справу, матиме наслідком його заміну та розгляд відповідної справи спочатку. Це, у свою чергу, призведе до затягування строків судового розгляду.

Зменшення кількості працюючих суддів також призведе до збільшення навантаження на інших суддів суду, що може негативно вплинути на якість правосуддя.

Подібні наслідки матиме і вибуття працівників апаратів судів. А відсутність секретарів судових засідань взагалі унеможливить подальший судовий розгляд справ будь-якої спеціалізованої юрисдикції.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини