Головбух

Складання податкової звітності зі збору у вигляді цільової надбавки на природний газ

  • 19 серпня 2014
  • 24

Державна фіскальна служба надала роз’яснення щодо складання податкової звітності зі збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності

Державна фіскальна служба надала роз’яснення щодо складання податкової звітності зі збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності (далі — Збір) з урахуванням останніх змін до бюджетної класифікації.

Нагадаємо, що наказом Мінфіну від 27.05.2014 № 630 були затверджені зміни до бюджетної класифікації, згідно з якими класифікацію доходів бюджету доповнено такими позиціями:

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

  • 17060100 — «Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, який справляється за поставлений природний газ споживачам на підставі укладених з ними договорів»;
  • 17060200 — «Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, який справляється за імпортований суб’єктами господарювання природний газ для споживання ними як палива або сировини»;
  • 17060300 — «Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, який справляється за видобутий суб’єктами господарювання та спожитий ними природний газ як паливо або сировина».

Враховуючи зміни до бюджетної класифікації, фіскальна служба в додатках 1, 2 до листа надала приклади складання податкової декларації зі Збору у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності, у випадках споживання природного газу як палива або сировини.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги