Головбух

Про подання заяви про відмову від спрощеної системи оподаткування в електронному вигляді

  • 26 серпня 2014
  • 22

Процедура подання заяви для обрання та переходу на спрощену систему оподаткування здійснюється, зокрема, засобами електронного зв’язку в електронній формі

Порядок обрання та перехід на спрощену систему оподаткування або відмові від неї передбачено статтею 298 Податкового кодексу України.

Відповідно до підпункту 298.1.1 пункту 298.1 статті 298 Податкового кодексу України, заяву про перехід на спрощену систему оподаткування суб’єкт господарювання подає до контролюючого органу за своїм вибором у такий спосіб:

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

  • особисто або уповноваженою на це особою;
  • надсилає поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
  • засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Для відмови від спрощеної системи оподаткування суб’єкт господарювання не пізніше ніж за 10 календарних днів до початку нового календарного кварталу (року) подає заяву до контролюючого органу.

Форма заяви для обрання та переходу на спрощену систему оподаткування або про відмову від спрощеної системи передбачена наказом Міністерства фінансів України «Про затвердження порядку подання заяви про застосування спрощеної системи оподаткування» від 20.12.2011 № 1675.

Оскільки у формі заяви для обрання та переходу на спрощену систему оподаткування передбачена і відмова від неї, то процедура подання цієї заяви здійснюється з дотриманням вимог підпункту 298.2.1 пункту 298.2 статті 298 Податкового кодексу України, зокрема, і засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини