Головбух

Які копії документів вважаються належно засвідченими при реєстрації прав на нерухомість

  • 28 серпня 2014
  • 24

Для цілей проведення держреєстрації прав та їх обтяжень із оригіналами документів, що подаються разом з відповідними заявами, приймаються копії необхідних документів, засвідчені в установленому порядку

Укрдержреєстр нагадав, що для цілей проведення держреєстрації прав та їх обтяжень із оригіналами документів, що подаються разом з відповідними заявами, приймаються копії необхідних документів, засвідчені в установленому порядку, які в подальшому долучаються до матеріалів реєстраційних чи облікових справ.

При цьому для цілей проведення державної реєстрації прав засвідченими в установленому порядку вважаються як нотаріально засвідчені копії документів, так і копії документів, що засвідчує безпосередньо заявник.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

А тому держреєстраторам забороняється вимагати подання заявником засвідчених нотаріально копій документів.

При самостійному засвідченні заявником копій документів, що безпосередньо його стосуються, заявник має проставити відмітку про те, що така копія відповідає оригіналу документу, свій особистий підпис, ініціали та прізвище, а також дату засвідчення копії. Якщо ж копії відповідних документів викладені на двох і більше аркушах, прошиті (чим забезпечується цілісність поданого документа), заявник може засвідчити лише титульний аркуш такої копії. Коли на одному аркуші розміщені фотокопії кількох документів, рекомендується проставлення одного напису, яким засвідчуються відповідність оригіналам всіх копій документів, розміщених на ньому.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл