Головбух

Уточнено порядок компенсації витрат підприємств на виплату середнього заробітку за час військових зборів

  • 29 серпня 2014
  • 18

Військовозобов’язані, які на день призову на збори є безробітними, отримуватимуть грошове забезпечення за їх заявами про те, що вони на день призову не працюють

Міноборони внесло зміни до Інструкції про умови виплати грошового забезпечення та заохочення військовозобов’язаних та резервістів, затвердженої наказом Міноборони від 12.03.2007 № 80.

Передбачено, що військовозобов’язані, які на день призову на збори є безробітними, отримуватимуть грошове забезпечення за їх заявами про те, що вони на день призову не працюють. Нагадаємо, раніше грошове забезпечення таким військовозобов’язаним надавали на підставі довідки зі служби зайнятості.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Також уточнено порядок компенсації підприємствам витрат на виплату середнього заробітку за час зборів. Так підприємства подаватимуть рахунки до районного військкомату, у якому перебувають на обліку військовозобов’язані. Для оплати ці рахунки передаються до облвійськкомату. Також конкретизовано, що відшкодуванню підлягають усі витрати, пов’язані з виплатою середнього заробітку (у тому числі і ЄСВ).

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл