Головбух

Підприємства-перевізники Донецької та Луганської областей можуть отримати свідоцтва про допущення дорожнього транспортного засобу на Запорізькій митниці

  • 29 серпня 2014
  • 32

Суб’єкти господарювання — перевізники, зареєстровані у Донецькій і Луганській областях, мають змогу отримати свідоцтво про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами на митних постах Запорізької області

Відповідно до Указу Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України» від 14.04.2014 № 405/2014, суб’єкти господарювання — перевізники, зареєстровані у Донецькій і Луганській областях, не мають змоги отримати в Луганській та Східній митницях свідоцтва про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами, оскільки робота зазначених митниць частково обмежена.

Листом Державної фіскальної служби України від 22.08.2014 № 2185/6/99-99-24-01-08-15 визначено, що митницям, розташованим в інших регіонах України, у разі звернення перевізників, зареєстрованих у вказаних областях, необхідно здійснювати оформлення та видачу свідоцтв про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами згідно з Порядком видачі свідоцтва про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 09.10.2012 № 1064.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

Для отримання (продовження дії) свідоцтв про допущення дорожнього транспортного засобу до перевезення товарів під митними печатками та пломбами в зоні діяльності Запорізької митниці необхідно звертатись на митні пости:

  • у місті Запоріжжя — митний пост «Запоріжжя-центральний» за адресою м. Запоріжжя, вул. Луначарського, 9А (тел.: (061)2861829, (061)2861525);
  • у місті Бердянськ — митний пост «Бердянськ» за адресою Запорізька область, м. Бердянськ, вул. Шевченка, 31 (тел.: (06153)38596, (06153)36664);
  • у місті Мелітополь — митний пост «Мелітополь» за адресою Запорізька область, м. Мелітополь, вул. Зіндельса, 2 (тел.: (0619)267579, (0619)448014).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл