Головбух

Торгово-промислова палата України спростила умови підтвердження форс-мажорних обставин

  • 29 серпня 2014
  • 17

ТПП України максимально зменшила кількість документів, які заявники мають надавати для підтвердження форс-мажорних обставин з метою відстрочення виконання грошових податкових зобов’язань

Для полегшення роботи підприємств, що потрапили у складні умови у Донецькій та Луганській областях, ТПП України максимально зменшила кількість документів, які заявники мають надавати для підтвердження форс-мажорних обставин з метою відстрочення виконання грошових податкових зобов’язань.

Також із 25 липня 2014 року на період проведення АТО діє тимчасовий тариф на послуги із засвідчення форс-мажорних обставин за зверненням платників податків, які знаходяться в зоні АТО, на предмет подовження граничних термінів подання податкової звітності та відстрочення виконання грошових податкових зобов’язань. Наразі він знижений до 240 грн.

Абсолютно НОВИЙ бухгалтерський ЗВІТ

Зміни у неподатковій звітності підприємств у нашому бухобліку відбуваються нечасто. А щоб з’явився абсолютно новий звіт, то уже й не пам’ятаємо, коли це було. Але він з’явився, завітавши до нас з Європи. Він не входить до складу фінансової звітності, але містить фінансову інформацію. І може містити нефінансову. Мова йде про Звіт про управління, який уже вперше треба буде подати за 2018 рік. Хто має складати Звіт про управління? Кому його подавати? Що має містити Звіт про управління? Як скласти Звіт про управління? Чи є хоча б якісь методрекомендації з його складання?

«У нинішніх складних умовах ТПП України робить усе можливе, щоб максимально підтримати підприємства, які вимушені працювати у складних умовах на Сході України», — зазначив президент Торгово-промислової палати Геннадій Чижиков.

Отримати будь-яку необхідну інформацію щодо питань засвідчення форс-мажорних обставин, можна зателефонувавши на спеціальну гарячу лінію, що працює у ТПП України: (044) 278-28-31.

Тарифи на послуги з підтвердження форс-мажорних обставин

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл