Головбух

Зросли ставки акцизу на тютюн

  • 1 вересня 2014
  • 31

Нові підакцизні товари та підвищення ставок прописані в Законі України від 31.07.2014 № 1621, яким внесено зміни до Податкового кодексу України

Нові підакцизні товари та підвищення ставок прописані в Законі України від 31.07.2014 № 1621, яким внесено зміни до Податкового кодексу України.

Зокрема, тимчасово, з 3 серпня 2014 року до 1 січня 2015 року, до підакцизних товарів віднесено паливо моторне альтернативне, на яке встановлено акцизний податок в розмірі 99 євро за 1000 кг. При цьому в 2014-2015 роках обов’язковий вміст біоетанолу в моторних бензинах має становити не менше 5% їх об’єму.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Окрім цього, з 1 листопада поточного року до числа алкогольних будуть зараховані напої із вмістом спирту етилового 8,5% об’ємних одиниць і більше, які зазначені в товарних позиціях 2103 90 30 00, 2106 90 згідно з УКТ ЗЕД. Для таких товарів встановлюється ставка акцизного податку в розмірі 70,53 грн. за 1 літр стовідсоткового спирту та вводиться маркування марками акцизного податку. До таких напоїв відносяться настоянки і бальзами, які реалізують аптечні заклади, а також есенції, добавки, що використовуються в кондитерській промисловості.

Із 1 вересня підвищаться на 5% специфічні ставки акцизного податку на тютюнові вироби, тютюн та його промислові замінники. У такому ж розмірі збільшиться мінімальне акцизне податкове зобов’язання на сигарети з фільтром та без фільтра.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини