Головбух

Нова форма податкової декларації з плати за землю

  • 1 вересня 2014
  • 21

Якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, вони повинні бути оприлюднені

Повідомляємо, що базовим звітним періодом для плати за землю є календарний рік (п. 285.1 ст. 285 Податкового кодексу України).

Згідно з пунктом 46.6 Податкового кодексу України, якщо в результаті запровадження нового податку або зміни правил оподаткування змінюються форми податкової звітності, центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, який затвердив такі форми, зобов’язаний оприлюднити нові форми звітності.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

До визначення нових форм декларацій (розрахунків), які набирають чинності для складання звітності за податковий період, що настає за податковим періодом, у якому відбулося їх оприлюднення, є чинними форми декларацій (розрахунків), чинні до такого визначення.

Наказ Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 № 865, яким затверджена нова форма Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності), набрав чинності з 28 лютого 2014 року.

З огляду на те, що базовим податковим (звітним) періодом для плати за землю є календарний рік, форма Декларації, затверджена наказом № 865, використовуватиметься для складання звітності починаючи з 1 січня 2015 року, в тому числі для самостійного виправлення помилок, допущених у податковій звітності за попередні звітні (податкові) періоди.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги