Головбух

Стаємо на облік за новим місцезнаходженням

  • 1 вересня 2014
  • 18

У разі переїзду з Криму на материкову Україну платникам податків необхідно подати до податкової інспекції за новим місцезнаходженням заяву за формою № 1-ОПП

У разі переїзду з Криму на материкову Україну платникам податків, для яких законом встановлені особливості їх державної реєстрації та які не включаються до Єдиного державного реєстру, необхідно подати до податкової інспекції за новим місцезнаходженням заяву за формою № 1-ОПП та документи про проведення зазначених змін. Зокрема, ідеться про відокремлені підрозділи нерезидентів.

Таким чином, після взяття на облік платники сплачують податки, збори, єдиний внесок, подають податкові декларації (звіти, розрахунки) та виконують інші обов’язки платників за новим місцезнаходженням.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Звітувати потрібно відповідно до положень  глави 2 Податкового кодексу України «Податкова звітність». Тобто для перереєстрованих платників діють ті ж правила подачі звітності, що й раніше. А саме — вони зобов’язані за кожний встановлений Податковим кодексом звітний період подавати декларації у встановлені строки контролюючому органу, в якому перебувають на обліку, щодо кожного окремого податку, платниками якого вони є, та незалежно від того, чи провадили вони господарську діяльність у звітному періоді.

Податкова декларація подається за вибором платників, якщо інше не передбачено нормами Податкового кодексу, та в разі неможливості подання платником податків особисто або уповноваженою на це особою, може бути надіслана поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення або засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.

Нагадуємо, що за подання до органів Державної фіскальної служби податкової звітності в електронній формі слід керуватись Інструкцією з підготовки і подання податкових документів в електронному вигляді засобами телекомунікаційного зв’язку, затвердженою наказом ДПА від 10.04.08 № 233.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги