Головбух

Щодо безоплатного доступу до відомостей з ЄДР та оновлення їх переліку

  • 4 вересня 2014
  • 39

Із переліку відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців вилучено відомості щодо двоетапної процедури припинення підприємницької діяльності для фізосіб-підприємців

Мін’юст підкоригував свій Порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців, затверджений наказом від 14.12.2012 № 1846/5.

Відповідно до змін, зокрема, з переліку відомостей Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців (далі — ЄДР), які зазначаються у формі витягу, довідки з ЄДР та відображаються в електронному вигляді на офіційному веб-сайті Укрдержреєстру та веб-сайті ДП «Інформаційно-ресурсний центр», вилучено відомості щодо двоетапної процедури припинення підприємницької діяльності для фізосіб-підприємців за їх рішенням, а саме — дані про перебування ФОП у процесі припинення підприємницької діяльності.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Водночас перелік відомостей ЄДР, доступних у електронному вигляді, розширено відомостями про місце проживання фізичної особи — підприємця і про дату відкриття виконавчого провадження щодо юридичної особи та фізичної особи — підприємця.

Крім цього, змінами уточнено, що доступ до відомостей з ЄДР, розміщених в електронному вигляді на офіційному веб-сайті Укрдержреєстру та веб-сайті ДП «Інформаційно-ресурсний центр» є безоплатним. Можливий не тільки пошук та перегляд інформації про суб’єктів господарювання, а ще й копіювання та роздрукування таких відомостей.

Причому передбачено, що здійснювати пошук відомостей з ЄДР про підприємство на зазначених онлайн-ресурсах, можна буде, зокрема, і за скороченим найменуванням юридичної особи.

Остаточне набрання чинності наказу відбудеться одночасно з набранням чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення порядку відкриття бізнесу» від 15.04.2014 № 1206-VII.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини