Головбух

Чи потрібно платникам податків зі Сходу, де в контролюючих органах установлено простій, переукладати договори про визнання електронних документів

  • 10 вересня 2014
  • 24

Платникам податків, які перебувають на обліку в контролюючих органах Донецької та Луганської областей, щодо яких встановлено простій у роботі, для подання звітності засобами електронного зв’язку не потрібно переукладати договори про визнання електронних документів

Чи потрібно платникам податків, які перебувають на обліку в контролюючих органах Донецької та Луганської областей, щодо яких встановлено простій у роботі, переукладати договори про визнання електронних документів, якщо подання звітності здійснюється до контролюючого органу, на який тимчасово покладено виконання функціональних обов’язків з обслуговування таких платників?

Відповідно до пункту 49.1 Податкового кодексу України (ПК), податкова декларація подається за звітний період в установлені ПК строки контролюючому органу, в якому перебуває на обліку платник податків.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

У зв’язку з проведенням антитерористичної операції на сході України наказами Міндоходів «Про встановлення простою у роботі територіальних органів Міндоходів» від 08.07.2014 № 381, «Про встановлення простою у роботі територіальних органів Міндоходів» від 08.07.2014 № 389, «Про встановлення простою у роботі Мар’їнської ОДПІ ГУ Міндоходів у Донецькій області» від 08.07.2014 № 390, «Про встановлення простою у роботі ДПІ в Амвросіївському районі ГУ Міндоходів у Донецькій області» від 08.07.2014 № 399 встановлено простої в роботі деяких територіальних органів Міндоходів на території Донецької та Луганської областей.

Виконання функціональних обов’язків з обслуговування платників податків, закріплених відповідно до наказу Міндоходів «Про функціональні повноваження структурних підрозділів територіальних органів Міндоходів» від 30.12.2013 № 888 за структурними підрозділами територіальних органів Міндоходів, у яких встановлено простій у роботі, тимчасово покладено на інші структурні підрозділи.

Платникам податків, які перебувають на обліку в контролюючих органах Донецької та Луганської областей, щодо яких встановлено простій у роботі, для подання звітності засобами електронного зв’язку в електронній формі до контролюючого органу, на який тимчасово покладено виконання функціональних обов’язків із обслуговування таких платників, не потрібно переукладати договори про визнання електронних документів.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіші новини бухгалтерії. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги