Щодо аудиторів і ФОП, які надають послуги з бухобліку, проводитиметься ще й безвиїзна планова перевірка

11 вересня 2014 19
Окрім виїзної, проводитись може і безвиїзна планова перевірка відповідних суб’єктів первинного фінмоніторингу, зокрема, у випадку неможливості організувати проведення перевірки за місцезнаходженням СПФМ

Зазнав змін Порядок проведення перевірок Державною службою фінансового моніторингу України суб’єктів первинного фінансового моніторингу, затверджений наказом Мінфіну від 05.01.2012 № 5.

Нагадаємо, що до суб’єктів первинного фінмоніторингу (СПФМ) відносяться: профучасники ринку цінних паперів; компанії з управління активами; аудитори, ФОП, які надають послуги з бухобліку, суб’єкти господарювання, які надають юрпослуги (не в рамках трудових відносин); юрособи, які не є фінустановами, але надають окремі фінансові послуги.

Змінами передбачається, що окрім виїзної, проводитись може і безвиїзна планова перевірка відповідних суб’єктів, зокрема, у випадку неможливості організувати проведення перевірки за місцезнаходженням СПФМ та/або його відокремленого підрозділу.

Така перевірка розпочинається не раніше ніж через 10 календарних днів із дати отримання СПФМ та/або його відокремленим підрозділом повідомлення про її проведення.

Надання суб’єктом, що перевіряється, документів або інформації, необхідних для проведення планової безвиїзної перевірки, здійснюється на підставі письмового запиту, надісланого на його адресу (рекомендованим листом з повідомленням про вручення або нарочним). Повідомлення про проведення планової або позапланової безвиїзної перевірки та підстави для її проведення зазначаються у запиті.

У разі неможливості проведення перевірки через відсутність у перевіряючих підтвердження про отримання СПФМ та/або його відокремленим підрозділом такого повідомлення, останнє направляється повторно.

У разі ж повторного повернення до Держфінмоніторингу повідомлення про проведення перевірки у зв’язку з неможливістю вручення його відповідному суб’єкту складається відповідний акт про неможливість проведення перевірки.

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль