Головбух

Якщо дорожній знак приваблює клієнтів, то за операціями з його придбання можна формувати податковий кредит

  • 12 вересня 2014
  • 26

Право на формування податкового кредиту виникає в разі придбання товарів (робіт, послуг) для їх використання у межах господарської діяльності платника податку та в операціях, що є об’єктом оподаткування ПДВ

Право на формування податкового кредиту виникає в разі придбання товарів (робіт, послуг) для їх використання у межах господарської діяльності платника податку та в операціях, що є об’єктом оподаткування ПДВ.

Так відзначив апеляційний суд визнавши право фізичної особи — підприємця на формування як витрат, так і податкового кредиту по операціях з придбання дорожнього знаку, вивіски та тепловентилятора. Проте виключно за умови, що такі товари використовуються підприємцем у межах господарських операцій.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Як було з’ясовано, підприємець здійснює роздрібну торгівлю тютюновими виробами та пивом у зупиночних комплексах та залі очікування.

У зв’язку з цим суд і дійшов висновку, що придбання вищевказаних товарів пов’язане з господарською діяльністю ФОП. Так, придбання вивісок та дорожнього знаку «вулиця Героїв Чорнобиля», які були встановлені на зупиночному комплексі, у якому підприємець здійснює роздрібну торгівлю, було спрямовано на приведення місця здійснення господарської діяльності до належного вигляду та приваблення клієнтів. Придбання ж тепловентилятора спрямоване на створення сприятливих умов роботи особам, які здійснюють роздрібну торгівлю, — його продавцям.

Отже, витрати на придбання зазначених товарів підлягають включенню до розрахунку об’єкта оподаткування ПДФО, а сума сплаченого ПДВ у ціні таких товарів — віднесенню до податкового кредиту.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини