Головбух

Спецводокористування: коли відмовити не можна — дозволити

  • 15 вересня 2014
  • 26

Строк видачі дозволу дозволу на спецводокористування становить не більше 30 календарних днів з дня надходження на розгляд заяви та відповідних документів

Вирішуючи деякі проблемні питання під час видачі дозволу на спецводокористування, Мінекономрозвитку наголосило, що строк видачі такого дозволу або надання письмового повідомлення про відмову в його видачі становить не більше 30 календарних днів з дня надходження на розгляд заяви та відповідних документів.

Причому відмова у видачі документа дозвільного характеру за підставами, не передбаченими чинним законодавством, не допускається. Зокрема, жодним законом не передбачено такої підстави для відмови у видачі дозволу на спецводокористування, як відсутність висновків щодо можливості його видачі.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Тож дозвільні органи, уповноважені на видачу зазначеного дозволу, повинні забезпечити дотримання встановлених вимог, або їх буде притягнено до адмінвідповідальності відповідно до статті 16610 Кодексу України про адміністративні правопорушення. А саме — за безпідставну відмову держадміністратора суб’єкту господарювання у прийнятті заяви для одержання документа дозвільного характеру та документів, що додаються до неї, та відмову у видачі документа дозвільного характеру з підстав, не встановлених законом.

Самі дозволи на спецводокористування видаються за клопотанням водокористувачів з обґрунтуванням потреби у воді:

  • Радою міністрів АР Крим, обласними, Київською, Севастопольською міськдержадміністраціями — при використанні води водних об’єктів загальнодержавного значення;
  • органом виконавчої влади АР Крим з питань охорони навколишнього природного середовища, обласними, Київською та Севастопольською міськрадами за погодженням із Радою міністрів АР Крим, обласними, Київською, Севастопольською міськдержадміністраціями — у разі використання води водних об’єктів місцевого значення.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги