Головбух

Порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України зазнав змін

  • 19 вересня 2014
  • 31

Військовослужбовці, перебуваючи у відпустці за сімейними обставинами, що надаються в особливий період, також будуть отримувати грошове забезпечення за весь період такої відпустки

Затверджено зміни до Інструкції про порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, затвердженої наказом Міноборони від 11.06.2008 № 260.

Тепер військовослужбовці, перебуваючи у відпустці за сімейними обставинами та з інших поважних причин, що надаються в особливий період, також будуть отримувати грошове забезпечення за весь період такої відпустки. Після закінчення двох місяців грошове забезпечення всім військовослужбовцям (особам офіцерського, рядового, сержантського і старшинського складу) виплачується тільки за рішенням Міністра оборони.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Крім того, правила виплати грошової допомоги для оздоровлення викладено в новій редакції. Зокрема, тепер особам офіцерського складу, особам рядового, сержантського та старшинського складу, які проходять військову службу за контрактом, грошова допомога для оздоровлення надається один раз на рік в розмірі місячного грошового забезпечення.

Звільненим з військової служби у зв’язку зі скороченням штатної посади, за службовою невідповідністю, у зв’язку із систематичним невиконанням умов контракту військовослужбовцем, у зв’язку з обвинувальним вироком суду, що набрав законної сили, у зв’язку з набранням законної сили рішенням суду щодо притягнення до відповідальності за адміністративне корупційне правопорушення, пов’язане з порушенням обмежень, передбачених Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції», а також тим, які станом на 16 березня 2014 року проходили службу на території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя і в установленому порядку не продовжили її проходження за межами тимчасово окупованої території України, одноразова грошова допомога не виплачується.

Наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини