Уточнено окремі норми щодо перевірок арбітражних керуючих

19 вересня 2014 25
Планова перевірка діяльності арбітражного керуючого здійснюється Мін’юстом не частіше одного разу на 2 роки за період з дати призначення господарським судом арбітражного керуючого розпорядником майна

Унесено зміни до Порядку контролю за діяльністю арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів), затвердженого наказом Мін’юсту від 27.06.2013 № 1284/5.

Змінами уточнено, що планова перевірка діяльності арбітражного керуючого здійснюється Мін’юстом (його теруправліннями) не частіше одного разу на 2 роки за період з дати призначення господарським судом арбітражного керуючого розпорядником майна, керуючим санацією або ліквідатором у справі про банкрутство. У разі проведення попередньої планової перевірки — з дати початку її проведення.

Як і раніше, про проведення перевірок арбітражний керуючий письмово повідомлятиметься не пізніше ніж за 10 календарних днів до дня початку планової перевірки та не пізніше ніж за 5 днів до дня початку позапланової перевірки. Але тепер уточнено, що за обчислення зазначених строків має враховуватись час на перебіг поштової кореспонденції, установлений законодавством.

Крім цього, визначено, що повідомлення про проведення позапланової перевірки разом з копією документа (заяви, скарги), який став підставою для її проведення, вручається особисто арбітражному керуючому або за його дорученням представнику, що посвідчується його особистим підписом. У разі ж неможливості такого вручення у зазначені вище строки — надсилається арбітражному керуючому рекомендованим листом за рахунок коштів органу контролю на поштову адресу місцезнаходження офісу арбітражного керуючого. За надсилання повідомлення про проведення перевірки рекомендованим листом додатково таке повідомлення може бути надіслане факсимільним зв’язком та електронною поштою за реквізитами, які подаються арбітражним керуючим у документах обов’язкової звітності.

Зміни також конкретизують, у яких випадках на арбітражного керуючого накладаються дисциплінарні стягнення у вигляді попередження та позбавлення права на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора).

Наказ набере чинності з дня його офіційного опублікування.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Інтернет-магазин

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією© Головбух, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів сайту, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції сайту

Тижневик «Головбух», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 11678-549 ПР від 30.08.2006

Журнал «Головбух: праця та зарплата», свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації КВ № 14961-3933 ПР від 05.03.2009


  • Ми в соцмережах
Коте теж здивований, але…


він знає, що зареєструється і скачає файли.
57 секунд на реєстрацію – і Ви теж зможете скачувати необхідні документи, форми, зразки тощоУ мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
на реєстрацію знадобиться лише 57 секунд
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль