Головбух

Оновлені правила оформлення віз для в’їзду в Україну

  • 26 вересня 2014
  • 24

Внесено зміни до Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію

Внесено зміни до Правил оформлення віз для в’їзду в Україну і транзитного проїзду через її територію, затверджених постановою КМУ від 01.06.2011 № 567.

Тепер для оформлення короткострокової візи іноземцям чи особам без громадянства підтвердження про в’їзд з метою надання гуманітарної допомоги або провадження благодійної діяльності буде надавати Мінсоцполітики, а не Комісія з питань гуманітарної допомоги при Кабміні.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Новою підставою для оформлення короткострокової візи є розпорядження керівника дипломатичного представництва або консульської установи України про оформлення візи з метою забезпечення інтересів у сфері зовнішньої політики.

Для оформлення довгострокової візи особам, працевлаштованим без дозволу на застосування праці іноземців та осіб без громадянства, подається трудовий договір (контракт), а для осіб, які мають статус закордонного українця, — трудовий договір (контракт) та посвідчення закордонного українця.

Дозвіл МЗС на оформлення довгострокової візи надаватиметься членам сім’ї особи, яку визнано біженцем в Україні або особою, яка потребує додаткового захисту або якій надано тимчасовий захист в Україні.

Для оформлення довгострокової візи тепер не потрібні документи, видані компетентними органами іноземної держави, що підтверджують належність до членів сім’ї іноземця чи особи без громадянства, які мають посвідку на постійне проживання в Україні.

Зазнав змін перелік країн, громадянам яких короткострокова віза буде оформлятись без подання відповідних запрошень, крім в’їзду з метою туризму. До нового переліку увійшли Австралія, Албанія, Гватемала, Катар, Кувейт, Малайзія, Мексиканські Сполучені Штати, Нова Зеландія, ОАЕ, Сінгапур та Туреччина.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини