Головбух

Як у податковому обліку платника податку враховуються витрати, пов’язані з придбанням побутових приладів, призначених для користування працівниками, що перебувають у трудових відносинах з таким платником

  • 29 вересня 2014
  • 41

Витрати платника податку на придбання та ремонт побутових приладів, призначених для користування працівниками, що перебувають у трудових відносинах з таким платником, не є такими, що здійснюються у зв’язку з охороною праці або веденням господарської діяльності

Як у податковому обліку платника податку враховуються витрати, пов’язані з придбанням та ремонтом побутових приладів (холодильника, мікрохвильової печі, телевізора тощо), призначених для користування працівниками, що перебувають у трудових відносинах з таким платником?

Відповідно до підпункту «є» підпункту 138.8.5 Податкового кодексу України (ПК), до складу загальновиробничих витрат, що враховуються під час обчислення об’єкта оподаткування, включаються витрати на охорону праці, техніку безпеки, понесені відповідно до законодавства.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Перелік заходів та засобів з охорони праці, витрати на здійснення та придбання яких включаються до витрат, затверджений постановою КМУ від 27.06.2003 № 994, не передбачає придбання платником податку побутових приладів (холодильника, мікрохвильової печі, телевізора тощо), призначених для користування працівниками, що перебувають у трудових відносинах з таким платником.

Отже, витрати платника податку на придбання та ремонт побутових  приладів (холодильника, мікрохвильової печі, телевізора тощо), призначених  для користування працівниками, що перебувають у трудових відносинах з таким платником, не є такими, що здійснюються у зв’язку з охороною праці або веденням господарської  діяльності, і відповідно як витрати  на фінансування особистих потреб фізичних осіб не враховуються у складі витрат платника податку при обчисленні об’єкта оподаткування (пп. 139.1.1 ПК).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги