Головбух

Де та як зареєструватися переселенцям із Криму та Сходу України

  • 29 вересня 2014
  • 29

Реєстрацію місця проживання/знаходження фізосіб на території Донецької і Луганської областей здійснюють територіальні підрозділи Державної міграційної служби за заявою особи або його законного представника

Мін’юст нагадав, що проведення реєстраційних дій щодо юридичних осіб і фізичних осіб — підприємців, місцезнаходженням/місцем проживання яких є Донецька і Луганська області, здійснюється:

  • держреєстраторами реєстраційних служб у Кіровоградській, Полтавській, Сумській та Черкаській областях (конкретний перелік затверджено наказом Мін’юсту від 15.08.2014 № 1355/5);

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

  • держреєстраторами реєстраційних служб у Донецькій і Луганській областях (по можливості).

Що ж до реєстрації місця проживання/знаходження фізосіб на території Донецької і Луганської областей, то її здійснюють територіальні підрозділи Державної міграційної служби за заявою особи або його законного представника. При цьому разом із заявою встановленого зразка подаються документи, що, зокрема, підтверджують право на проживання, перебування або постановки на облік у спеціалізованій соціальній установі, закладі соціального обслуговування і соціального захисту, проходження служби у військовій частині, адреса яких вказується під час реєстрації. Реєстрація місця проживання/місцезнаходження фізичних осіб здійснюється в день надання заявником необхідних документів.

Реєстрація місця проживання/знаходження переселенців із Криму, зони АТО, розміщених у санаторно-курортних, оздоровчих установах, гуртожитках, які є державною власністю, здійснюється за адресами відповідних установ. Це можливо лише за умови надання визначених законом підтвердних документів (у тому числі письмового розпорядження відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, до сфери управління якого відноситься заклад, про надання згоди на реєстрацію).

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини