Головбух

Яким чином перераховується військовий збір великим платником податків після його переведення на облік за новим місцем обліку

  • 30 вересня 2014
  • 26

Великий платник податків після взяття його на облік за новим місцем обліку зобов’язаний сплачувати податки за місцем попереднього обліку у контролюючих органах

Яким чином перераховується військовий збір великим платником податків після його переведення на облік за новим місцем обліку?

Відповідно до підпункту 1.4 пункту 161 підрозділу 10 розділу XX Податкового кодексу України (ПК), нарахування, утримання та сплата (перерахування) збору до бюджету здійснюється у порядку, встановленому статтею 168 ПК для податку на доходи фізичних осіб, за ставкою 1,5% від об’єкта оподаткування.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Згідно з підпунктом 168.4.1 ПК, податок, утриманий з доходів резидентів та нерезидентів,зараховується до бюджету згідно з Бюджетним кодексом України (БК).

Статтею 29 БК визначено перелік доходів, що включаються до складу доходів Державного бюджету України.

Військовий збір, що сплачується (перераховується) згідно з пунктом 161 підрозділу 10 розділу XX ПК, належить до доходів загального фонду Державного бюджету України (п. 29.2 БК).

Пунктом 64.7 ПК передбачено, що великий платник податків, щодо якого центральний орган виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, прийняв рішення про переведення на облік у контролюючому органі, що здійснює супроводження великих платників податків, після взяття його на облік за новим місцем обліку зобов’язаний сплачувати податки за місцем попереднього обліку у контролюючих органах, а подавати податкову звітність та виконувати інші обов’язки, передбачені ПК, за новим місцем обліку.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги