Головбух

Як повернути кошти, які обліковуються на відповідних рахунках митного органу на території Криму

  • 1 жовтня 2014
  • 55

Для повернення коштів суб’єкту господарювання необхідно отримати Висновок про повернення платнику податків коштів передоплати, що обліковуються на відповідному рахунку митного органу, та Акт про звірення залишків сум коштів передоплати на депозитному рахунку Кримської митниці

Яким чином суб’єкт господарювання може повернути кошти, які обліковуються на відповідних рахунках митного органу на території Криму, як передоплата митних платежів, у разі зміни місцезнаходження платника з території АР Крим (м. Севастополя) на місцезнаходження в областях та м. Києві?

Відповідно до пункту 2 розділу 11 Порядку повернення платникам податків коштів, що обліковуються на відповідних рахунках митного органу як передоплата, і митних та інших платежів, помилково та/або надмірно сплачених до бюджету, контроль за справлянням яких здійснюється митними органами, затвердженого наказом ДМС від 20.07.2007 № 618, для повернення цих коштів платником податків подається до органу доходів і зборів заява довільної форми, підписана керівником і головним бухгалтером суб’єкта господарської діяльності або фізичною особою.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

У заяві зазначаються причини повернення коштів, реквізити фінансової установи, ідентифікаційний код за ЄДРПОУ платника-юрособи або ПІБ й ідентифікаційний номер за ДРФО платника-фізособи.

У заяві визначається напрям зарахування коштів:

  • на рахунок платника податків, відкритий у фінансовій установі;
  • на банківський рахунок 2603 для виплати коштів платникам готівкою, якщо такі кошти вносилися готівкою.

Разом з цим, враховуючи ситуацію, що склалася в АР Крим, для повернення коштів суб’єкту господарювання необхідно отримати Висновок про повернення платнику податків коштів передоплати, що обліковуються на відповідному рахунку митного органу, та Акт про звірення залишків сум коштів передоплати на депозитному рахунку Кримської митниці, та надіслати оригінали цих документів до Міндоходів з метою їх подальшого спрямування до ГУ Держказначейства у Києві.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини