Головбух

Від російських перевізників вимагатимуть додаткових заходів гарантування під час ввезення товарів в Україну

  • 6 жовтня 2014
  • 33

Усі митниці Державної фіскальної служби України в якості гарантування сплати митних платежів за товари, що доставляються в Україну російськими експедиторами, почали застосовувати заходи гарантування

Переміщення товарів із використанням книжок міжнародного дорожнього перевезення (МДП), виданих гарантійним об’єднанням Російської Федерації — Асоціацією міжнародних автомобільних перевізників РФ (далі — АСМАП РФ), на митній території України буде здійснюватись за умови забезпечення заходів, передбачених пунктами 1 та 3 статті 306 Митного кодексу України: фінансових гарантій або  гарантування на умовах Конвенції про тимчасове ввезення із застосуванням книжки (карнету) А.Т.А.

Із метою недопущення нанесення економічних збитків Україні, з 2 жовтня  2014 року всі митниці Державної фіскальної служби України в якості гарантування сплати митних платежів за товари, що доставляються в Україну російськими експедиторами, почали застосовувати зазначені вище заходи гарантування.

Скачати Посадову інструкцію головного бухгалтера

Такі заходи є тимчасовими і будуть діяти до моменту забезпечення АСМАП РФ всіх обов’язкових умов і вимог, передбачених Митною конвенцією про міжнародне перевезення вантажів із застосуванням книжки МДП 1975 року (далі — Конвенція).

Станом на 30 вересня 2014 року АСМАП РФ не відповідає обов’язковим вимогам Конвенції, що робить проблематичним та, в окремих випадках, неможливим відшкодування сум обов’язкових митних платежів до державного бюджету України у випадку недоставки товарів до митниць призначення.

Нагадаємо, нещодавно Російська Федерація в односторонньому порядку ввела обмеження використання на території Росії книжок МДП українськими транспортними операторами — держателями книжок МДП.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас в курсі всіх податкових подій!

Освітні заходи
Перевірте свої знання та здобудьте нові
Взяти участь
Інтернет-магазин
Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплатиі станьте нашим читачем просто зараз
Ми в соцмережах
Потрібен цей файл?

 зареєєструйтеся та скачуйте будь-які файли на порталі:

 ✔ бланки документів

 ✔ зразки заповнення бухгалтерських форм

 ✔ приклади наказів, положень, інструкцій, довідок

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Скачати файл
×

Отримуйте найсвіжіші новини бухгалтерії у Messenger

 

Ми готуємо для вас найсвіжіщі новини бухгалтерії у випусках відеоновин. Отримуйте їх першими!

Підписатися на новини

Скачайте зразок заповнення заяви-розрахунку

Приклад заповнення
Нова форма діє для отримання лікарняних та допомоги